original.jpg
Vítejte na našich stránkách, které se zabývají vyděláváním přes internet.

Naleznete zde seznam ověřených způsobů, jak si přivydělat z pohodlí Vašeho domova pomocí internetu. 

Ukážeme Vám jak české, tak i zahraniční firmy, s kterými se dá vydělat a máme s nimi dobré zkušenosti.

Peníze za dotazníky a ankety

MarketAgent

MarketAgent je rakouská firma, která nabízí peníze na internetu. Můžete u nich získat peníze za dotazníky nebo chcete-li peníze za ankety. Registrovaní členové dostávají odměnu za účast v anketách. Ankety si objednávají firmy, které chtějí získat přehled o trhu před uvedením nových služeb nebo výrobků na trh. V současné době mají kolem 100 nových členů denně a přes 600 placených online anket ročně.

Registrace u MARKETAGENT je zadarmo a zabere Vám cca 5 minut času a navíc hned za registraci získáte bonus 150 bodů, což je 1,5 Euro. V registraci vyplňte přesně údaje o své osobě včetně poštovní adresy (mohou Vám dorazit nějaké vzorky). Součástí registrace je také dotazník, který se týká Vašich zájmů. Tyto zájmy jsou pak rozhodující pro účast v dotazníku. Registraci musíte potvrdit kliknutím na odkaz, který Vám dorazí e-mailem.

Po registraci získáte přístup do svého účtu. Ankety chodí nepravidelně na Váš e-mail a o účasti se rozhodujete sami na základě nabídnuté odměny apod. Dotazníky jsou hodnoceny podle délky. Za ankety u Marketagent získáváte body, které jsou převoditelné na eura v poměru 100 bodů = 1 Euro. Vydělanou částku si můžete nechat kdykoliv vyplatit. Je tu podmínka, že pokud je výplatní částka nižší než 15 Euro, musíte zaplatit manipulační poplatek 1 Euro. Částky nad 15 Euro jsou odesílány bez poplatku. K výplatě Marketagent používá internetovou peněženku PayPal. Peníze je možné také věnovat na charitu nebo je nechat vyměnit za body či bonusy u jiných firem - Points24, Paysafecard nebo Bwin.iVýzkumy

Registrace do projektu iVýzkumy je zadarmo. Součástí registrace jsou základní informace o Vaší osobě a vyplnění Vašeho profilu (v jakém oboru pracujete nebo studujete). Veškeré informace pak slouží k výběru pro určitý druh dotazníku (nebo chcete-li průzkumu trhu). Účast na jednotlivých dotaznících je zcela dobrovolná, registrace Vás k ničemu nezavazuje. V každém měsíci na iVýzkumy vylosují  z nových členů jednoho výherce, který získává poukázku v hodnotě 1000 Kč.

Emailem obdržíte pozvánku k účasti v online dotazníku, která bude obsahovat adresu stránek dotazníku, téma a odměnu za vyplnění. Po kliknutí na odkaz v emailu se přihlásíte pod svým heslem a vyplníte dotazník. Poté je Vám připsán příslušný počet bodů na Váš účet (obvykle v hodnotě 5-50 Kč).

Projekt iVýzkumy (peníze za dotazníky) je perspektivním způsobem vydělávání peněz na internetu. Počet firem a institucí, které se snaží prosadit na internetovém trhu, stále roste. Na rozdíl od jiných způsobů výdělku zde můžete svými názory ovlivnit vývoj např. nových výrobků, internetových projektů apod. Pokud si myslíte, že Vám tento způsob vydělávání vyhovuje, registrujte se na stránkách projektu iVýzkumy.

prace_doma_jana.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one